Takšu portāla LABDARĪBAS AKCIJA 2013

2009. gadā Takšu portāla iedibinātā labdarības akcija nu jau ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju, lai kaut nedaudz atbalstītu dzīvnieku patversmes iemītniekus.

Šoreiz tika savākti 235 kg suņu un kaķu barības (tai skaitā – konservi), kā arī dzīvnieku kopšanas līdzekļi u. c. noderīgas lietas.

Atkārtoti nolēmām doties uz Talsu dzīvnieku patversmi, kurā jau viesojāmies 2011. gada pavasara labdarības akcijā

Patversmei tika uzdāvināts arī rāmītis ar ziedotāju vārdiem, kā arī Takšu portāla nākamā gada kalendārs.

Talsu dzīvnieku patversme atrodas Talsu pilsētas nomalē un darbojas jau kopš 1998. gada. Patversmē darbojas 4 darbinieki un šobrīd uzturas aptuveni 30 suņi un 40 kaķi, kuru skaits nemitīgi mainās. Tā ir privāta patversme, kas pieder pensionārei Agrītai Dreimanei, kura saviem spēkiem un līdzekļiem to ir izveidojusi, lai palīdzētu noklīdušiem un pamestiem suņiem un kaķiem. 

Agrītai sāp sirds par ikvienu, arī par šo suņu puiku, kurš nupat ieradies patversmē, jo ticis vienkārši izmests no braucošas automašīnas. Suņuks ļoti pārdzīvo un tic brīnumam, ka viņa cilvēks pēc viņa vēl atgriezīsies...

Tāpat šie 2 mēnešus vecie kucēniņi ir gatavi doties pie mīlošiem un gādīgiem saimniekiem.

Ziemassvētku brīnumam tic un klusi cer ikviens patversmes iemītnieks – ka reiz atvērsies vārtiņi, pa kuriem ienāks tieši Viņa cilvēks, lai vestu sev līdzi, dāvinot mājas un mīlošu ģimeni, ko ir pelnījis ikviens...

Ja vēlaties palīdzēt kādam patversmes iemītniekam, uzdāvinot viņam pajumti, lūgums sazināties ar Agrītu pa telefonu: 63224451. Patversmes adrese: Talsi, Kr. Valdemāra iela 75.

Vēlos pateikt SIRSNĪGU PALDIES visiem akcijas dalībniekiem, kuri bija un ir kopā ar mums... KOPĀ mums atkal izdevās! Uz tikšanos – nākamajā gadā!

Everita Pāne


    © Takšu portāls, Anno 2009